• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

ESET Gold Partner

Společnost Cheops s.r.o. získala status ESET Gold Partner

Společnost ESET je světovým producentem bezpečnostního software a její produkty patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní řešení na světě. ESET více než 25 let pomáhá lidem užívat si bezpečnější technologie. Antivirové systémy společnosti ESET účinně bojují s malware, ne s hardware.

S našimi certifikovanými techniky a obchodníky Vám zabezpečíme profesionální servis, poradenství, instalaci a nastavení produktů společnosti ESET.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti ESET za spolupráci, ale hlavně Vám, našim zákazníků za projevenou důvěru, které si velmi vážíme.

eset gold partner
toplist