• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Kerio Control 8.5 zlepšuje využitelnost a zabezpečení sítí

Společnost Kerio Technologies dnes vydala novou verzi produktu Kerio Control 8.5, který zlepšuje zabezpečení s pomocí dvoufázového ověřování a přidává řadu funkcí, které ocení uživatelé i správci sítí.

„Neustále vylepšujeme zabezpečení, přitom ale neupouštíme od jednoduchosti,“ řekl Mirek Kren, Chief Operating Officer a General Manager společnosti Kerio Technologies. „Do nejnovější verze jsme přidali důležité a sofistikované funkce zabezpečení, které lze snadno použít v jakékoli síti, a to s minimálním či nulovým dopadem na chod firmy.“

Produkt Kerio Control přináší dvoufázové ověřování, které firmám umožní zlepšit zabezpečení vzdáleného přístupu k síťovým zdrojům. Kromě přihlašovacích údajů uživatele totiž vyžaduje rovněž jednorázové heslo (TOTP - Time-based One-time Password). Majitelé firem si tak mohou být jisti, že síťové zdroje zůstanou zabezpečené i v případě, že se hesla dostanou do nepovolaných rukou.

Další novou funkcí produktu Kerio Control 8.5 je Service Discovery forwarding. Ta zvyšuje flexibilitu a jednoduchost konfigurace sítě. Vzdálení uživatelé mohou nyní procházet, vyhledávat a připojovat se k zařízením, jako jsou tiskárny, souborové servery a skenery z různých sítí nebo z Kerio VPN tunelů.

Kerio Control rovněž usnadňuje instalaci a správu upgradů klienta Kerio VPN client, a to prostřednictvím nového instalačního balíčku, který umožňuje nasazení prostřednictvím nástrojů třetích stran, jako jsou Apple Remote Desktop či Filewave.

Nový Kerio Control 8.5 nabízí také rozšířenou sadu e-mailových oznámení, s jejichž pomocí mohou správci sítí zůstávat v obraze ohledně důležitých síťových událostí a stavu systému. Nejdůležitější systémové výstrahy lze během instalace povolit jediným zaškrtávacím políčkem.

Kerio Control je k dispozici ve 30 denní zkušební verzi zdarma. Cena licencí serverového softwaru Kerio Control začíná na 5 780 Kč. Cena hardwarového zařízení Kerio Control Box 1120 je 19 450 Kč.

toplist