• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Lenovo AKCE - sleva 15% na Rock For People

Lenovo

Získejte 15% slevu na vstupenky Festivalu Rock For People!

Akce platí od 20.4.2015 až do 3.7.2015.

Kupte si nový stolní PC, notebook, All In One PC nebo Lenovo server v daném období a získejte svůj slevový kód.

Pro uplatnění a získání slevového kódu budete potřebovat sériové číslo, které společně s platnou e-mailovou adresou zaregistrujete na webu www.lenovo.cz/RFP15.

Vygenerovaný slevový kód následně uplatníte na webu www.ticketsforpeople.cz

Užijte si letní hudební festival Rock for People 2015 a přijďte se podívat do zóny Lenovo.

Rock for People se společností Lenovo

rock for people

Brigádník - strukturovaná kabeláž

Hledáme schopné pracovníky pro výpomoc s úpravami stávajících rozvodů LAN a realizací nových strukturovaných kabeláží.

Očekáváme znalost zapojení portů rozvodů LAN (UTP moduly, zásuvky, patchpanely), manuální zručnost při montáži kabelových lišt a uspořádání kabeláže v na trase i v rozvaděči.

Schopnost zpracování jednoduché dokumentace. Výhodou je orientace v oblasti sítí a prvků potřebných pro jejich provoz. Řidičský průkaz sk. B.

Pro více informací kontaktujte:

kocman@cheops.cz

POSLEDNÍ ŠANCE ZÍSKAT WINDOWS 7!

Kupte si Windows 7 nyní a získejte upgrade na nové Windows 10 ZDARMA!

Windows 7 Home Premium

Využijte poslední možnost nákupu Windows 7 Home Premium v OEM licenci do 31. 3. 2015 a získejte možnost na bezplatný upgrade na Windows 10. Bezplatný upgrade na Windows 10 budete moci získat po dobu jednoho roku od uvedení Windows 10 na trh. Po úspěšném přechodu na Windows 10 se jedná o časově neomezenou licenci na daném zařízení.

Jednoduchý a rychlý přechod na Windows 10 bude zajištěn prostřednictvím služby Windows Update. Možnost přechodu se týká pouze kompatibilních počítačů s aktualizovaným operačním systémem Windows 7 SP1.

S nákupem Windows 7:

 • Zamezíte riziku nedostupnosti bezpečnostních aktualizací k systému, na který již společnost Microsoft neposkytuje podporu.
 • Snížíte riziko napadení počítače a ztráty citlivých dat, například k bankovním účtům.
 • Vyhnete se riziku, že pro vaše nová zařízení nebudou dostupné ovladače, které jsou nezbytné pro jejich správnou funkci.
 • Omezíte riziko, že nové programy nebudou s vaším počítačem fungovat, například Office 2013 fungují pouze se systémem Windows 7 a novějším.


kupte windows 7

Blíží se konec podpory Microsoft Windows Server 2003, přejděte na Microsoft Windows Server 2012 / 2012 R2!

Podpora společnosti Microsoft pro systémy Windows Server 2003 a Windows Server 2003 R2 bude k 14. červenci 2015 ukončena. To znamená, že přestanou být vydávány nové aktualizace a opravy zabezpečení.

Windows Server

Operační systém Microsoft Windows Server 2012 / 2012 R2 poskytuje bohatou sadu nových pokročilých funkcí pro jeho obsluhu:


 • Multiserverový management a "rozložení funkcí"
 • Vysoce dostupný souborově orientovaný úložný systém
 • Podporu široké škály podnikových aplikací ve virtualizovaném prostředí Hyper-V
 • Vylepšený výkon během migrace virtuálních strojů dovnitř a vně clusterovaných prostředí

Proč koupit a migrovat na Microsoft® Windows® Server 2012 R2? Co tím získám?

 • Bezproblémový přechod na nové serverové řešení
 • Úsporu nákladů na migraci
 • Nejmodernější služby a funkce
 • Rychlý a bezpečný systém pro své podnikání

Co mi jinak hrozí?

 • Ztráta firemních dat
 • Výrazný nárůst finančních nákladů na migraci
 • Bezpečnostní rizika v serverovém operačním systému
 • Nedodržení povinných standardů

Máte zájem o koupi a migraci na Microsoft® Windows® Server 2012 / 2012 R2?

Máte zájem o migraci na Microsoft® Windows® Server 2012 R2? Požadujete více informací? Rádi byste si nechali vytvořit nabídku? Prosíme o vyplnění a odeslání následujících údajů:

 

Kerio Control 8.5 zlepšuje využitelnost a zabezpečení sítí

Společnost Kerio Technologies dnes vydala novou verzi produktu Kerio Control 8.5, který zlepšuje zabezpečení s pomocí dvoufázového ověřování a přidává řadu funkcí, které ocení uživatelé i správci sítí.

„Neustále vylepšujeme zabezpečení, přitom ale neupouštíme od jednoduchosti,“ řekl Mirek Kren, Chief Operating Officer a General Manager společnosti Kerio Technologies. „Do nejnovější verze jsme přidali důležité a sofistikované funkce zabezpečení, které lze snadno použít v jakékoli síti, a to s minimálním či nulovým dopadem na chod firmy.“

Produkt Kerio Control přináší dvoufázové ověřování, které firmám umožní zlepšit zabezpečení vzdáleného přístupu k síťovým zdrojům. Kromě přihlašovacích údajů uživatele totiž vyžaduje rovněž jednorázové heslo (TOTP - Time-based One-time Password). Majitelé firem si tak mohou být jisti, že síťové zdroje zůstanou zabezpečené i v případě, že se hesla dostanou do nepovolaných rukou.

Další novou funkcí produktu Kerio Control 8.5 je Service Discovery forwarding. Ta zvyšuje flexibilitu a jednoduchost konfigurace sítě. Vzdálení uživatelé mohou nyní procházet, vyhledávat a připojovat se k zařízením, jako jsou tiskárny, souborové servery a skenery z různých sítí nebo z Kerio VPN tunelů.

Kerio Control rovněž usnadňuje instalaci a správu upgradů klienta Kerio VPN client, a to prostřednictvím nového instalačního balíčku, který umožňuje nasazení prostřednictvím nástrojů třetích stran, jako jsou Apple Remote Desktop či Filewave.

Nový Kerio Control 8.5 nabízí také rozšířenou sadu e-mailových oznámení, s jejichž pomocí mohou správci sítí zůstávat v obraze ohledně důležitých síťových událostí a stavu systému. Nejdůležitější systémové výstrahy lze během instalace povolit jediným zaškrtávacím políčkem.

Kerio Control je k dispozici ve 30 denní zkušební verzi zdarma. Cena licencí serverového softwaru Kerio Control začíná na 5 780 Kč. Cena hardwarového zařízení Kerio Control Box 1120 je 19 450 Kč.

Podkategorie

toplist