• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

O firmě

Společnost Cheops s.r.o. od založení v roce 1993 podniká v oboru informačních technologií. Zaměřujeme se téměř výhradně na podporu práce a poskytování služeb firemním zákazníkům.

Našim zákazníkům nabízíme poradenské služby, realizační práce (projekty, kabeláže, instalace techniky), dodávky HW techniky a SW, dohled nad IT (vzdálená správa, pravidelné i nepravidelné zásahy, telefonická hot-line podpora). Za svoji práci ručíme zákazníkům finančně - nabízíme servisní smlouvy s přesně definovanými podmínkami pro odstraňování problémů. O spokojenost zákazníků se stará 19 pracovníků.

Cheops s.r.o. se vždy prezentovala jako firma servisní a v tomto směrování pokračujeme. Výsledky firmy jsou ze dvou třetin realizovány vlastními výkony (poskytnuté služby). Pro naše zákazníky to znamená, že v Cheops s.r.o. najdou stabilního partnera. Chceme dál nabízet služby za korektní ceny a konkurenceschopné ceny na dodávanou techniku.

V souladu se zásadou poskytovat služby s vyšší přidanou hodnotou se nezabýváme montáží vlastní techniky a pro naše řešení používáme produkty osvědčených výrobců. Nabízíme techniku světových značek i předních českých výrobců (celkový přehled najdete na našich www stránkách v sekci Nabídka zboží).

Společnost Cheops provozuje jeden z největších e-obchodů s IT v Čechách. Tisíce položek skladem s dodací lhůtou druhý den po celé ČR.

Cheops s.r.o. je v České republice partnerem společnosti GlobalServe Ltd. (http://www.global-serve.com), která pro nadnárodní koncerny zajišťuje dodávky IT a služeb podle mezinárodních smluv po celém světě. Cheops s.r.o. těmto globálním zákazníkům dodává techniku a služby na území České republiky.

control banner 300x150 cz   globalServe logo

toplist