• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Audit

audit1Od určité velikosti firmy již logicky není v silách jejího managementu udržet přehled o stavu IT. Audit IT doporučujeme na základě naší dlouholeté praxe se správou informačních technologií ve středních a velkých firmách. Výhodou auditu který nabízíme je především nezávislost, zkušenost a přehled v oboru, v němž již řadu let nepřetržitě podnikáme. IT audit pro vás znamená, že zanalyzujeme veškerá vaše IT zařízení (software i hardware) a v přehledném protokolu vám poskytneme informace o možnostech úspor, nutnostech inovací a případných rizicích, která vás mohou překvapit v nejméně vhodnou dobu.
Součástí protokolu může být i podrobně specifikovaný seznam, který může sloužit jako podklad pro vypracování plánu investic.

Dalším důvodem pro audit mohou být různé certifikace, které audit vyžadují jako jednu z podmínek, například některé ISO certifikace.

toplist