• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Audit HW

audit3Hardwarový audit přináší kompletní přehled o použitých hardwarových prostředcích, kontrolu sítě, zabezpečení a poradenství.

Výsledkem tohoto auditu je správa, která obsahuje použitý HW u počítačů a serverů, včetně všech komponent a sériových čísel. Součástí může být i proměření kompletní kabeláže. Pro tyto účely vlastníme zařízení Validator NT955, které nám umožňuje sledovat tok dat v síti s vysokou přesností a sestavit kompletní topologii sítě a zjistit tak kde jsou v síti „úzká hrdla“.

Výsledkem celého auditu je pak podrobná zpráva obsahující soupis všech výsledků, podrobné hodnocení a případný návrh na řešení nevyhovujících částí.

toplist