• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

AuditPro

AuditPro je specializovaný nástroj pro IT manažery a správce sítí, kterým zajišťuje snadnou a rychlou kontrolu nad veškerým počítačovým i ostatním majetkem spadajícím pod jejich správu. AuditPro za dobu své existence získal řadu domácích i zahraničních prestižních ocenění a stal se uznávaným standardem svého oboru. V současnosti představuje platformu více než 500 tisíc instalovaných licencí v šesti jazykových mutacích. Funkcionalita odráží každodenní podněty a zkušenosti svých uživatelů ze všech oborů podnikání i státní správy od 10 do desítek tisíc počítačů.

Společnost Cheops je certifikovaný reseller a rádi představíme výhody toho SW pro Vaší firmu.

auditpro

Hlavní výhody:

 • Zjistíte, kdo jaký software ke své práci skutečně používá (nejen to co má instalováno na svém disku pro případ, že by to chtěl někdy použít) a na základě těchto informací účinně optimalizovat své licenční hospodářství.
 • Zamezit nežádoucím aktivitám uživatelů (například hraní her v pracovní době, zneužívání firemního internetu, ukládání soukromých fotografií, hudebních nahrávek apod., které pouze zahlcují síť, zabírají místo na discích firemních počítačů a odvádějí pozornost od pracovních úkolů).
 • Přenést odpovědnost za instalovaný software na uživatele počítačů.
toplist