• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Antivirové SW

Naše firma se zabývá mimo jiné zajišťováním a správou antivirové ochrany. Virus se do počítače může infiltrovat mnoha způsoby jedinou spolehlivou obranou pro PC je lokálně instalovaný antivir a pravidelně aktualizovaná virová databáze. Dále je třeba mít proti virům zajištěny všechny servery a firewall.

Našim zákazníkům nabízíme několik řešení, závislých na parametrech (topologii) sítě.

Spolupracujeme s největšími poskytovateli antivirových systémů jako Eset Nod 32, Symantec Norton 360, Trend Micro a další.

Konkrétní projekt a jeho řešení:

Obrátil se na nás zákazník s žádostí o komplexní řešení zabezpečení sítě připojené na internet, ve které je zapojen 1 server a 15 počítačů. Jako optimální jsme navrhli a následně realizovali instalaci multilicence antivirového programu ESET NOD32, která klientovi zajistila komplexní ochranu stanic, serveru a firewallu. Multilicence podporuje centrální správu antivirového programu, která přinesla nejen možnost centrálního nastavení programu na počítačích a jejich centrální aktualizaci, ale zejména centrální dohled nad celým řešením.

ESET           Symantec           trend

toplist