• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Náhradní plnění

Zaměstnavatelé, kteří zaměstnávají více než 25 osob, jsou povinni zaměstnávat také osoby se zdravotním postižením. Pokud zaměstnavatel nedokáže povinná 4 % zdravotně postižených osob zaměstnat, může si tuto povinnost splnit odvodem samostatné daně do státního rozpočtu nebo tzv. náhradním plněním, tedy odběrem výrobků a služeb od firem zaměstnávajících více než 50% osob se zdravotním postižením. Odběrem výrobků a služeb od naší společnosti můžete splnit svou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a vyhnout se odvodu do státního rozpočtu. Náhradní plnění definuje § 81 zákona č. 435/2004 Sb.

Spolupracujeme se společností, která může toto plnění poskytnout i pro dodávky výpočetní techniky.

Cheops v tomto případě vystupuje jako technický konzultant a garant funkčnosti řešení a servisu.

Kontaktujte nás pro další informace. Telefon +420 251 611 216.
Plneni
toplist