• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Tisková řešení

Náklady na tisk u společností, které mají více zaměstnanců, začínají být položkou, která je obtížně sledovatelná. Na základě tiskového auditu navrhneme zákazníkovi řešení jak zefektivnit tiskové procesy, optimalizovat tiskové prostředí a v neposlední řadě monitorovat tiskové úlohy na firemní síti.

Cheops s.r.o.Vám nabízí komplexní řešení pro zajištění optimalizace Vašeho stávajícího tiskového prostředí. V rámci tohoto řešení Vám provedeme audit přímo ve Vašem prostředí. Následně pro Vás připravíme detailní analýzu s výstupem ve formě konkrétních doporučení a pravidel pro dosažení deklarovaných úspor. V případě Vašeho zájmu jsme schopni zrealizovat dodávku zařízení a služeb přesně v souladu se závěry analytické zprávy. Nabízená řešení jsou postavena na technologiích HP, Konica-Minolta, Xerox a další. Často používanou variantou je řešení formou služby, kdy zákazník platí pouze za vytisknuté stránky a veškerou zodpovědnost o chod a udržování techniky tak nechává na nás. Zákazník tak má garantovanou cenu za stránku, dobrý přehled o množství a veškeré náklady jsou tak službou, která se měsíčně fakturuje.

HPII         KonMin     Xerox

             

toplist