• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Kerio

kerio the best reseller

Jsme Kerio The Best Reseller  s certifikovanými techniky a obchodníky. Proto vám dokážeme zabezpečit profesionální servis, poradenství, instalaci i nastavení Kerio produktů.

O Vaše instalované licence se staráme tak, aby byly stále aktuální a poskytovaly Vám maximální užitnou hodnotu. Dodávky SW se řeší elektronicky.

Kerio produkty

Snem každé firmy je komunikovat, spolupracovat a být v kontaktu.
Bezpečně, kdykoliv a kdekoliv. S produkty Kerio se sen stává skutečností.

KerioConnectProduktKerio ConrolKerio OperatorKerio samepage

Kerio - vzorová instalace

Z mnoha realizovaných projektů uvádíme jako vzorovou instalaci pro společnost zabývající se distribucí minerálních vod.
Zadáním projektu bylo propojení centrály a dvou poboček umístěných na opačném konci republiky a cca 100 uživatelích. Řešení spočívalo v nasazení Kerio Control na servery poboček a centrály. Instalace Firewallu na servery a migrace dat nezabrala více jak jeden den a nevyžádala výměnu starého HW. Následná instalace VPN klientů na stanice, které jsou k tomuto Firewallu zdarma, se realizovala ve druhém dni.

Propojení serverů VPN klientem - server umožnilo uživatelům přistupovat k firemnímu informačnímu systému z libovolného místa. Nastavením Bandwidth Limiteru (součást produktu) jsme klientovi umožnili regulovat průtok dat a tím optimálně využít ne příliš rychlé připojení.

Kerio Connect

Zákazníkům, kteří chtějí mít svoji firemní poštu plně pod kontrolou, dodáváme robustní a přitom uživatelsky velmi příjemný poštovní SW - Kerio Connect.

Rozhodnete-li se pro tento produkt, budete schopni velmi jednoduše spravovat poštovní provoz uživatelů, přidávat a odebírat účty, vytvářet aliasy. S prvotní instalací a nastavením produktu Vám rádi pomůžeme, budete-li si přát, převezmeme komplexní správu systému, takže na vás zbude již jen pouhé vyřizování pošty.

Kerio Control

Síťový firewall - Kerio Control chrání firemní sítě před vnějšími útoky, před viry a nežádoucím obsahem. Zajišťuje tak důkladnou kontrolu veškeré odchozí i příchozí internetové komunikace. Modul VPN na úrovni server/server umožní propojení vzdálených lokalit, server/klient vzdálené připojení uživatelů.

Kerio Control: Unifikované zabezpečení sítě a řízení přístupu

toplist