• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Kerio Connect - e-mailový server

Kerio Connect

Kerio Connect je jednou z hlavních alternativ k Microsoft Exchange.

E-mailový server Kerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi, poskytuje e-mail, instant messaging, kalendáře a správu kontaktů ve většině poštovních klientů, IM klientů, webových prohlížečích a mobilních zařízeních. Kerio Connect přináší vše za zlomek ceny a bez zátěže IT.

Díky integrovanému antiviru, výkonnému antispamu, vestavěné archivaci, automatickému zálohování a snadnému administračnímu rozhraní poskytuje Kerio Connect vše, co firmy potřebují – bezpečný e-mail a groupwarové funkce v jediném balíčku za rozumnou cenu.

Kerio Connect může běžet prakticky v jakémkoliv prostředí – na Windows, Linuxu, Mac OS X, VMware nebo jako hostované řešení v privátním či veřejném cloudu.

KerioPom

Kerio Connect - hlavní vlastnosti

 • Multiplatformní podpora
  nejrůznějších e-mailových klientů zajistí uživatelům požadovanou flexibilitu
 • Ochrana uživatelů
  e-mailu a sítě prostřednictvím bezpečnostních funkcí, jako je šifrování SSL, S/MIME a efektivních antivirových a antispamových nástrojů
 • Intuitivní správa
  kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím webového administračního rozhraní Kerio Connect
 • Rychlé nasazení
  v jakémkoliv IT prostředí - v cloudu, ve firmě nebo ve virtuálním prostředí
 • Zabezpečená podpora
  široké škály mobilních zařízení - od telefonů iPhone a zařízení se systémem Android až po tablety

Kerio Connect - cena, poptávka

 
toplist