• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Kerio Control - unifikované zabezpečení sítě

Kerio Controll

Kerio Control je řešení pro zabezpečení sítí, které dokonale chrání podnikové sítě a zabraňuje uživatelům zneužívat internet a poskytuje detailní statistiky.

Kerio Control obsahuje firewall certifikovaný laboratořemi ICSA, VPN řešení, rozklad zátěže mezi internetovými linkami, filtrování obsahu a sofistikované reporty. Kerio Control nabízí bezkonkurenční ochranu před stále novými útoky a to pomocí vestavěného systému IDS/IPS.

Volitelné kompomenty jako je integrovaný antivirus Sophos nebo služba Kerio Control Web Filter přidávají další ochranu proti škodlivému obsahu a exploitům.

Kerio Control může být naistalován jako softwarová aplikace, virtuální zařízení nebo optimalizované hardwarové zařízení. Vše s podporou protokolu IPv4 a IPv6.

Kerio Control ochrání vaši síť před viry, malwarem a škodlivými činnostmi. Zabezpečí vaši síť, snadno se spravuje a jeho součástí je síťová brána firewall a směrovač, detekce a prevence útoků (IPS), antivirová ochrana, VPN a filtrování obsahu.

toplist