• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Kerio Control Web Filter

Kerio Control Web Filter je bezpečnostní služba, která správcům sítí umožňuje omezit webové stránky a internetové služby, ke kterým mají uživatelé přístup.

Tento výkonný filtr:

 • Chrání uživatele a infrastrukturu tím, že zamezuje navštěvování známých zákeřných stránek nebo stránek, ze kterých dochází k phishingovým útokům nebo krádežím identity.
 • Blokuje problematické stránky pro zajištění souladu s pravidly a vaši ochranu před vznikem odpovědnosti.
 • Zvyšuje produktivitu práce omezením přístupu ke stránkám s určitou kategorií obsahu v konkrétních časech, pro konkrétní uživatele nebo konkrétní skupiny uživatelů.
S Kerio Control Web Filter můžete blokovat/povolovat stránky na základě kategorie jejich obsahu. Kerio Control Web Filter průběžně aktualizuje svůj seznam čítající více než 6 miliard stránek, které řadí do více než 141 kategorií, takže nemusíte průběžně sledovat nové stránky nebo změny stávajících stránek. Kerio Control Web Filter udělá tuto práci za vás.

Kerio Control Web Filter je součástí hardwarových zařízení Kerio Control Box a je dostupný jako volitelný doplněk pro Kerio Control nainstalovaný jako software nebo virtuální zařízení.

S Kerio Control Web Filter můžete selektivně blokovat více než 141 kategorií webového obsahu:

Pornografie / nahota; Objednávky; Společnost / vzdělání / náboženství; Kriminální aktivity; Extrémy; Zábava / kultura; Informace / komunikace; IT; Drogy; Životní styl; Osobní stránky; Finance / investice; Lékařství; Spam; Zákeřné programy (malware); Byznys; Pro dospělé; Stahování; Různé Hazardní hry; Hry; Nabídky zaměstnání; Motorová vozidla; Zbraně; Sociální sítě; Profesní sociální sítě; Placené brouzdání po Internetu


toplist