• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Samepage - cloudová služba


Samepage


Samepage je cloudová služba, která zvyšuje efektivitu týmové spolupráce.

 1. Vytvářejte internetové stránky pro projekty, úkoly, události a obchodní procesy
 2. Zveřejněte zde text, soubor, obrázky, úkoly, kalendáře, videa a další obsah
 3. Sdílejte obsah se svým týmem a k aktualizacím přistupujte přes web či přes aplikaci mobilní zařízení

Samepage: umožňuje členům týmu vzájemně komunikovat a pracovat na společném obsahu

Až příliš často mají pracovní týmy potíže při sdílení informací a vzájemných diskusích o projektu. Obsah končívá ztracený a roztroušený po nejrůznějších řešeních pro sdílení souborů, e-mailech a offline kancelářských nástrojích.

Služba Samepage od společnosti Kerio umožňuje vytvářet, organizovat a sdílet širokou škálu obsahu a přistupovat k němu prostřednictvím jediného intuitivního rozhraní.

Vyzkoušet ZDARMA ►

kerio

Lepší využití místa na serveru

Ve službě Samepage se obsah a komentáře zobrazují na jediné stránce. Každý uživatel tedy snadno pochopí kontext, ve kterém byly vytvořeny.

Uživatelé již nemusí ztrácet čas hledáním příloh či čtením dlouhých a nudných e-mailových vláken. A protože již není nutné přeposílat přílohy, ušetříte také spoustu místa na poštovním serveru.

Více informací ►

kerio

Obsah a komunikace – vše na jednom místě

Uživatelé mohou snadno sdílet soubory, fotografie, videoklipy a mnoho dalšího obsahu. Stačí ho jen nahrát na stránku. Týmy mohou přesunout svou komunikaci z e-mailu na stránku Samepage. Ušetří čas a navíc urychlí a zefektivní spolupráci.

Projektoví manažeři mohou vytvářet seznamy úkolů a programy na meetingy, a zajistit tak správný vývoj projektů. Přidáním důležitých kalendářových dat lze také vytvořit kalendář klíčových milníků projektu.

Týmy navíc mohou synchronizovat soubory na své počítače a díky integraci služby Samepage s nejoblíbenějšími službami pro synchronizaci souborů lze snadno pracovat i s existujícími soubory v cloudu.

Vyzkoušet ►

kerio

Zjednodušená správa

Se službou Samepage je správa a podpora rychlejší a jednodušší. Nemusíte pracovat s velkým množstvím specializovaných řešení pro sdílení souborů, e-mail, zasílání rychlých zpráv či online nástroji – vše spravuje jedna služba.

Služba Samepage je navíc cloudová, takže vám ušetří čas při správě aktualizací softwaru a při přidávání nových uživatelů.

Více informací ►

kerio

Mobilní podpora

Uživatelé čím dál častěji používají mobilní zařízení. Podpora těchto zařízení je proto zcela zásadní.

Se službou Samepage budou mít členové vašeho týmu neustále k dispozici nejnovější informace. Navíc mohou kdykoli a kdekoli rychle prohledávat stránky a důležitý obsah.

Vyzkoušet ►

toplist