• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Podpora IT managerů

Představte si následující situaci. Šéf Vám odsouhlasil objednávku úplně nových serverů, upgrade stávajících počítačů, pořízení nových notebooků a ještě plno dalšího příslušenství a spotřebního materiálu. Pro Vás, jako "ajťáka", je to asi ta nejpříjemnější situace. Ale spolu s objednávkou Vám šéf dal termín do kdy musí být vše nainstalováno a připraveno k bezproblémovému užívání. Začínáte být z termínu lehce nervozní. Do toho Vám zavolá finanční ředitel, že si na dodavateli ERP systému vymohl naprosto urgentní upgrade. Máte zajistit jeho úspěšnou implementaci na všechny uživatele. Do mailu přišla informace, že se rozbil podavač barevné tiskárny. Už víte, že se to nedá zvládnout. 

Ale dá!! Jistě, že se to dá zvládnout. Jsme připraveni Vám s Vaším problémem pomoci. Máme zkušené odborníky, kteří Vám pomohou se splněním všech úkolů napříč IT problematikou. 

NetworkII

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.
toplist