• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Správa sítí, správce sítě, administrace sítě

Služba správa sítí je primárně určena firmám, pro které je neefektivní budovat vlastní IT oddělení a zaměstnávat vlastní správce sítí. Služba správy sítě je tedy vhodná tam, kde je potřeba spravovat síť s jedním nebo více servery, případně větším množství samostatných počítačů.

Jaké jsou výhody externí správy sítí?

správa počítačové sítě

Spolehlivost a profesionalita – přenechte správu sítě společnosti Cheops s.r.o., nabízíme profesionální přístup, znalosti, spolehlivost a zkušenosti podpořené více než 20 lety na trhu.

Flexibilita – každý náš zákazník má přiděleného vlastního IT konzultanta, se kterým řeší veškeré požadavky, konzultace a poradenství. V případě potřeby je připraven druhý, záložní konzultant. Nemůže se tedy stát, že zákazník zůstane technické podpory. Naši konzultanti jsou k dispozici i online nebo na telefonu.

Finanční úspora – neplatíte žádné mzdové náklady zaměstnanců, jejich školení, apod. Naši konzultanti jsou vám plně k dispozici a využíváte je tehdy, je-li to potřeba.

Správa sítě - co vše jsme schopni pro Vás zajistit?

správa sítí Cheops

 • správa pracovních stanic a serverů:
  instalace OS a aplikací, konfigurace, zabezpečení (firewall, antivirus), nastavení uživatelských práv
 • správa sítí a síťových služeb:
  file-server (souborový server), FTP server, DNS, DHCP
 • připojení do internetu:
  výběr vhodného poskytovatele, související konfigurace routeru a firewallu
 • správa síťových prvků:
  router, switch, firewall, bezdrátový přístupový bod 
 • vzdálená asistence:
  pomoc uživatelům MS Windows ve vnitřní síti pomocí služby "Vzdálená pomoc"
 • monitoring:
  nepřetržité sledování dostupnosti, správnosti a rychlosti odezvy serverů a jednotlivých služeb, volného místa na discích, stavu RAID pole apod.
 • podpora:
  telefonický a emailový zákaznický servis
 • zálohování:
  RAID proti selhání HDD, pravidelné zálohy souborů a databází na externí médium (HDD nebo LTO páska), dlouhodobá archivace záloh
 • pravidelné prohlídky a kontroly, doporučení, instalace a konfigurace software

Detailní režim a rozsah spolupráce správy počítačové sítě a IT vždy vychází z individuální dohody se zákazníkem.

Servisní smlouva - správa sítě

Servisní smlouva je vhodná především pro firmy, které nemají vlastní IT pracovníky. Firmy tedy využívají služeb konzultantů Cheops s.r.o. a najímají si nás na řešení konkrétních požadavků. 

Nejen pro tyto zákazníky nabízíme možnost uzavřít Servisní smlouvu.

Servisní smlouva vám garantuje rychlost odezvy, okamžitou telefonickou podporu, možnost řešit a zadávat požadavky přes speciální HELPDESK aplikaci a zajistí vám  vyšší komfort služby.

Poptávka správy sítě

Máte zájem o naše služby? Požadujete více informací o správě sítě? Rádi byste si nechali vytvořit nabídku? Prosíme o vyplnění a odeslání následujících údajů:

 
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.
toplist