• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Expresní servis

clock2pm

Našim smluvním zákazníkům nabízíme garantovanou službu urgentního řešení servisního požadavku. Naši technici započnou řešit problém do dvou hodin od nahlášení.

 

Služba je garantovaná smluvními sankcemi, které definuje vzájemná smlouva. Náš zákazník tak obdrží službu s nejvyšší reakční dobou a nejlepší péčí. Tuto službu nabízíme 24x7, to jestli je víkend či noc tedy nehraje roli.

Pokud Vás zajímají bližší podmínky expresního servisu, kontaktujte nás.

 
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.
toplist