• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Strukturovaná kabeláž

Strukturka1Strukturovaná kabeláž je základním prvkem IT infrastruktury, jelikož zajišťuje přenos dat a vzájemnou komunikaci PC, serverů, připojení telefonních přístrojů či VOIP zařízení. Strukturovaná kabeláž je v dnešní době, kdy se již mnohdy realizuje i v domácnostech, nezbytná pro většinu společností, které pro svoji práci využívají více jak dva počítače.

Moderní kabelážní systémy musí být nadčasové, flexibilní a modulární, aby mohly splňovat dlouhodobé potřeby uživatelů.

Dle projektové dokumentace či vašich potřeb realizujeme strukturovanou kabeláž vašich reprezentativních prostor, průmyslových hal či běžných kancelářských prostor. Práce provádíme odborně, kvalitně a za přijatelnou cenu.

Strukturovanou kabeláž provádíme od návrhu rozvodů až po provedení certifikačního měření pomocí kvalitního měřícího zařízení. Jsou-li k dispozici stavební výkresy, doplníme strukturovanou kabeláž, v opačném případě můžeme nabídnout schematický výkres.

Vybavíme vaši serverovnu pasivními i aktivními prvky. Datové rozvaděče dodáváme a instalujeme od výrobců HP, Triton, Conteg, APC. Vybavení rozvaděčů pro strukturovanou kabeláž navrhujeme především pomocí pasivních prvků výrobců Panduit, Nexans. Pro samotné vedení používáme kabely kategorie 5e, 6 a 7 výrobců Belden a Schrack.

toplist