• Správa počítačových sítí
  Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
 • Virtualizace

  Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

 • Outsourcing IT

  IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Virtualizace

desktop virtualization

V poslední době jsou naši zákazníci tlačeni k neustálému snižování nákladů. Firmy čelí v dnešní době rostoucímu tlaku na optimalizaci IT a hledají způsoby, jak konsolidovat svá datová centra. Nedílnou součástí konsolidace datového centra je virtualizace.

Hlavní výhody virtualizace serverů:

 • Rychlé řešení v případě výpadku - V případě výpadku jednoho fyzického serveru virtuální server pracuje na dalším, uživatelé tedy výpadek nepoznají.
 • Okamžité snížení nákladů na IT – Využíváte pouze potřebnou část výkonu serveru. Optimalizuje se kapacita jednotlivých serverů, tím dojde ke snížení potřebného množství fyzických serverů, neboť aplikace se přesunou do virtuálního prostředí. Další výhody jsou omezení nákladů na servis a úspora energií a místa.
 • Další snížení nákladů na IT díky zásadnímu zjednodušení správy a údržby. V rámci centralizované správy virtuálních serverů je možno spravovat všechny servery z jednoho místa, díky tomu dojde i ke snížení mzdových nákladů, neboť nepotřebujete specializované IT správce na údržbu serverů.
 • Vypracujeme pro Vás plán jak vybudovat a nasadit virtualizační řešení tak, aby nabídka virtualizačních služeb vedla k optimalizaci IT ve Vaší firmě.
toplist