• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Globální zákazníci

Ousourcing

Klíčovým faktorem, který umožňuje nadnárodním korporacím, aby si uchovaly konkurenceschopnost, je optimalizace investic, jejich centrální řízení. To je dnes již zásadním předpokladem tržního úspěchu a zásadně mění postupy a přístupy společností v podnikání.

Kterákoli velká mezinárodní organizace nalezne ve společnosti Cheops opravdu silného a spolehlivého partnera, který má na své straně bohaté zkušenosti a odborné znalosti. Nabízíme řešení, která přesně vyhovují požadavkům zákazníka, ať už dodávku zboží dle specifikace nebo služeb dle potřeb zákazníka.

Splňujeme všechny potřebné certifikace pro tento druh obchodu a v České republice jsme zástupcem společnosti GlobalServe.

toplist