• Správa počítačových sítí
    Jsme profesionálové. Přidělíme vám vyškoleného IT konzultanta, který bude garantem našich služeb. S námi se zbavíte starostí s IT.
  • Virtualizace

    Snižte své náklady díky konsolidaci svého datového centra. Využívejte jenom tu část výkonu, kterou skutečně potřebujete a neplaťte za tu část, kterou nepotřebujete...

  • Outsourcing IT

    IT jako služba - přeneste starost o IT kompletně na nás. Zajistíme vše - od financování, HW, SW, až po servis. S outsourcingem IT vás nic nepřekvapí - zbavíte se jednorázových investic, což bude mít pozitivní vliv na vaše cash flow.

Software

CheopsSW

Jedna z nejširších nabídek software na internetu.

V našem internetovém obchodě naleznete mimo jiné kompletní sortiment Adobe, Kerio, Trend Microstar, Eset, Microsoft, Symantec, Pinnacle, Nero, Zoner a mnoho dalších výrobců.

Antivirové a bezpečnostní programy, operační systémy, aplikace pro práci s foto/video, kancelářské aplikace a mnohé další. PC programy světových značek a odpovídající kvality na internetovém obchodě Cheops.

Většinu je možné nakoupit na našem e-shopu, který je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Můžete kontaktovat naše obchodní oddělení.

Přímé odkazy na vybrané výrobce software:

Dodavatel webové stránky
Audit Pro http://www.auditpro.cz/
Adobe www.adobe.com/cz/
Autodesk www.autodesk.cz/
AVG www.grisoft.cz
Eset www.eset.cz
Kerio www.kerio.cz
Microsoft www.microsoft.cz
Nero www.nero.cz
Pinnacle www.pinnaclesys.com
Servant Salamander http://www.altap.cz/
Symantec www.symantec.com/cs
Zoner www.zoner.cz
toplist