Profesionální správci počítačových sítí
Spolehlivý IT outsourcing pro Vaši firmu

Co u nás oceníte

Individuální přístup a flexibilita

Každý zákazník je jiný, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Poskytované služby průběžně upravujeme podle měnících se potřeb zákazníka.

Bezpečnost

Zabezpečíme IT infrastrukturu zákazníka pomocí certifikovaných technologií a postupů před útoky zvenčí i zevnitř

Zodpovědnost a spolehlivost

Naším motivem je být nejzodpovědnější IT firmou v Praze. Spolehlivost a zodpovědnost jsou naše hlavní priority.

Certifikovaní a zkušení technici

IT oblast se rychle vyvíjí, a proto klademe důraz na pravidelné vzdělávání a certifikaci našich technických pracovníků.

Rozvoj a inovace

Svým zákazníkům navrhujeme moderní řešení odpovídající nejnovějším trendům. Nebojíme se jít s dobou. Pravidelně předkládáme návrhy na modernizaci.

Transparentnost

Veškerou dokumentaci, výkazy práce či technické požadavky sdílíme se zákazníkem.

Na co jsme odborníci

Správa sítí

Svým zákazníkům poskytujeme správu serverů, uživatelskou podporu, projektové řízení i kompletní outsourcing IT infrastruktury a služeb. Cheops nabízí své služby již více než 30 let. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsou tyto služby efektivní a zcela profesionální.

IT projekty

Pro naše zákazníky jsme již realizovali několik stovek IT projektů různých velikostí. Od kompletního vybavení nových kanceláří, přes migrace serverové infrastruktury až po IT vybavení výrobních hal.

Microsoft 365

Máme rozsáhlé zkušenosti na poli cloudových služeb Microsoft 365 (dříve Office 365). Nabízíme služby v oblasti poradenství, školení či kompletní správy.

Produkty Kerio jsou zaměřeny zejména na bezpečnost sítí (firewall) a bezpečnou interní komunikaci (mailserver s integrovaným antivirem). Naši certifikovaní pracovníci vám pomohou s výběrem produktu, zajistí profesionální instalaci, školení uživatelů a správu. Jsme držitelé ocenění The Best Kerio Reseller.

Síťové prvky Mikrotik RouterBoard jsou velmi populární díky svému výkonu a přívětivé ceně. Oproti konkurenci nabízí téměř nekonečné možnosti konfigurace.

Společnost Ubiquiti je bezpochyby specialista na bezdrátové spoje. Produktová řada UniFi se za posledních pár let stala synonymem pro hotspotové systémy, není tedy divu, že v současnosti jde o celosvětově nejdistribuovanější Wi-Fi produkty.

3583
úspěšně vyřešených požadavků helpdesku ročně
1218
nepřetržitě monitorovaných služeb
84
%
požadavků řešeno ihned
31
let na trhu

Naši spokojení klienti

Firma Cheops zajistila migraci naší infrastruktury z Linuxového prostředí do prostředí Microsoft. Migrace proběhla úspěšně o víkendu, takže nebyla omezena činnost našich pracovníků. Cheops jsme následně vybrali jako outsourcingovou společnost pro zajištění podpory našeho IT při implementaci nových projektů.

ING. RADEK HORSKÝ
Člen představenstva, Bobcat CZ, a.s.

In partnership with Cheops, we provide IT system integration and IT support services for Japanese companies based in Czech Republic. We appreciate their high standards of project management skills; technical capability and flexibility; detailed and responsive communication; and most importantly, transparency and reliability. We look forward to our continued relationship and cooperation in providing quality professional services in Czech Republic

Mikio HAYASHI
Sales Account Manager, IIJ Europe Limited

Společnost Cheops převzala správu IT našich poboček v ČR v roce 2014 a současně zajištuje koordinaci IT projektů s německou centrálou. Oceňujeme odbornost konzultantů, kteří nám poskytují maximální podporu.

ING. DAVID VODEHNAL
Managing Director, Centec automatika, spol. s r.o.

Pracovníci Firmy Cheops poskytují trvalou podporu našim uživatelům a pracují na rozvoji našeho IT prostředí již více než dva roky. Spolupráci v oblasti IT podpory mohu doporučit.

JAKUB HODAŇ
Technik, ECOM spol. s r.o.

Mercedes spolupracuje s firmou Cheops od roku 1994. Oceňujeme jejich kvalitní služby, zodpovědnost a pružnost při řešení našich požadavků.

MGR. JIŘÍ PLAČEK
CIO Cluster Central Europe, Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Kompletní správu a rozvoj IT nám společnost Cheops zajištuje již od obnovení provozu pivovaru v roce 2011. Vážíme si oborného a zároveň lidského přístupu konzultantů, kteří nám vždy rychle a spolehlivě pomohou. Děkujeme

ING. LUCIE TKADLECOVÁ
Předseda představenstva, Únětický pivovar a.s

Partneři

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.