Reference

Úvodní strana » Reference

Mercedes spolupracuje s firmou Cheops od roku 1994. Oceňujeme jejich kvalitní služby, zodpovědnost a pružnost při řešení našich požadavků.

MGR. JIŘÍ PLAČEK
CIO Cluster Central Europe, Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Pracovníci Firmy Cheops poskytují trvalou podporu našim uživatelům a pracují na rozvoji našeho IT prostředí již více než dva roky. Spolupráci v oblasti IT podpory mohu doporučit.

JAKUB HODAŇ
Technik, ECOM spol. s r.o.

Společnost Cheops převzala správu IT našich poboček v ČR v roce 2014 a současně zajištuje koordinaci IT projektů s německou centrálou. Oceňujeme odbornost konzultantů, kteří nám poskytují maximální podporu.

ING. DAVID VODEHNAL
Managing Director, Centec automatika, spol. s r.o.

Firma Cheops zajistila migraci naší infrastruktury z Linuxového prostředí do prostředí Microsoft. Migrace proběhla úspěšně o víkendu, takže nebyla omezena činnost našich pracovníků. Cheops jsme následně vybrali jako outsourcingovou společnost pro zajištění podpory našeho IT při implementaci nových projektů.

ING. RADEK HORSKÝ
Člen představenstva, Bobcat CZ, a.s.

In partnership with Cheops, we provide IT system integration and IT support services for Japanese companies based in Czech Republic. We appreciate their high standards of project management skills; technical capability and flexibility; detailed and responsive communication; and most importantly, transparency and reliability. We look forward to our continued relationship and cooperation in providing quality professional services in Czech Republic.

Mikio HAYASHI
Sales Account Manager, IIJ Europe Limited

Díky rychlé reakci ze strany Cheopsu, jsme společně v březnu 2021 vyřešili významnou bezpečnostní hrozbu na onpremise řešeních poštovních serverů MS Exchange. Jak se později ukázalo, Cheops reagoval směrem k naší městské části rychleji než Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) a zatímco většina městských části hlavního města Praha teprve řešila jak dále postupovat, my jsme už byli mimo ohrožení.

Lucie Koutná
Vedoucí odboru Informatiky, Městská část Praha 20

We work with Cheops with our customers, where Cheops provides support for user endpoints. Our cooperation is fast and professional. We are happy to recommend Cheops further.

Stephan Gutting
Chief Executive Officer, GUWATEC IT Solutions GmbH

"We have been cooperating with Cheops for a long time in the field of buying and selling hardware to large international customers. We are satisfied with the cooperation and we are happy to recommend Cheops.“

Jessica Cerone
Global Sales Engineer, Global-serve.com

Kompletní správu a rozvoj IT nám společnost Cheops zajištuje již od obnovení provozu pivovaru v roce 2011. Vážíme si oborného a zároveň lidského přístupu konzultantů, kteří nám vždy rychle a spolehlivě pomohou. Děkujeme

ING. LUCIE TKADLECOVÁ
Předseda představenstva, Únětický pivovar a.s

České pobočky Tiger Stores byly v rámci Evropy první, které po náhlém výpadku Cisco zařízení začaly opět fungovat. Situaci, která nás zcela zastavila, dokázal Cheops vyřešit během jednoho dne návrhem postupu a jeho provedením tak, že pražské pobočky naběhly již večer. Děkujeme!

Ing. Kateřina Šibravová
Finanční kontrolor, TIGER STORES CZECH REPUBLIC s.r.o.

Firma Cheops poskytuje pro naší společnost IT poradenství a od roku 2013 smluvně pečuje o naše IT prostředí. Jejich konzultanti udržují řád a jednotu v našem rozsáhlém IT prostředí, což nám usnadňuje práci. Tuto firmu můžeme jen doporučit.

BERIT VESELÁ
Office Manager, DRILL B.S. spo. s.r.o.

Technici z firmy Cheops mi pomohli vyřešit nestandardní problém na domácím IT. Pracovali rychle a k mé plné spokojenosti.

ING. JAN MAČEJOVSKÝ MBA
Provozní ředitel, Rehabilitační klinika Malvazinky

Se společností Cheops máme úzké vztahy již od roku 1993. Naše spolupráce se postupně vyvíjela podle našich potřeb od kompletní správy IT infrastruktury, až po spolupráci na specifických projektech. V současnosti Cheops zajištuje podporu pro všechny naše pobočky v Čechách a na Moravě ve spolupráci s centrálním helpdeskem v zahraničí.

RANDSTAD, S.R.O.

Společnost Cheops, s.r.o. převzala komplexní správu IT a ISVS města Jesenice a Městského úřadu Jesenice v polovině roku 2020. Od začátku naší spolupráce realizovali projekt migrace starých serverů na nové a celkovou modernizaci IT systémů úřadu. Veškeré změny IT systému proběhly hladce a bez komplikací. Naše spolupráce i nadále pokračuje k oboustranné spokojenosti. Jejich přístup je nejen odborný, ale i velmi vstřícný a přátelský.

Mgr. Hana Haubertová, MPA
Tajemnice, Městský úřad Jesenice

I just want to thanks for your great job, my colleague told me that your company is one of the most professional cabling work company he have even seen in 15+ years as the telecom PM. I am great to choose your company as our partner and I believe we can have more co-work opportunities in the future. Thanks, you guys have done the great job.

ANDREW YEH
Chunghwa Telecom Amsterdam, Tchajpejská hospodářská kancelář Praha

Společnost Cheops nám zajistila dodávku a instalaci nových serverů. Jejich ochota a trpělivost byla úžasná, stejně tak i profesionalita pana Kokeše v celé problematice clusteru a souvisejících technologií. Jsme velmi rádi, že jsme Vás oslovili a cítíme se bezpečněji, když víme, že Vás máme za zády. Dvěma slovy „naprostá spokojenost“.

IT oddělení
HACO, SPOL. S R.O.

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům Cheops a především panu Soukupovi, který měl s námi trpělivost při nastavování VPN. Nyní již všichni zaměstnanci mají nastavené VPNky na svých počítačích i mobilních telefonech. Díky tomu nemusíme pořizovat licence na TeamViewer. Prostě perfektní!

ING. MARTINA HOVORKOVÁ
Provozní a finanční ředitelka, Nadace Dobrý Anděl

Firma Cheops se o naše IT stará více jak 12 let. Zajišťují nám podporu správy našich serverů, síťových prvků a také rozvoj našeho IT. Oceňujeme rychlou reakční dobu a že se na Cheops můžeme vždy spolehnout, a to i mimo pracovní dobu, včetně víkendů. Spolupráci s Cheopsem můžeme rádi doporučit.

MIROSLAV KOTĚŠOVEC
Obchodní ředitel, ASC Accounting, s.r.o.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.