IT projekty

IT infrastruktura

Zařídíme vám kompletní IT vybavení kanceláří od návrhu přes dodání až po servis. Zajistíme realizaci metalických i Wifi sítí včetně protokolovaného proměření prostřednictvím smluvních partnerů.

Migrace do cloudu

V posledních letech se dostávají do popředí cloudové služby. V případě zájmu vám pomůžeme s vytvořením odpovídajícího řešení – čistě cloudového nebo hybridního – a zajistíme přechod na něj.

Zálohování

Zálohování je alfa a omega v každé firmě, která pracuje s daty, a je pro ni kritické. Se zákazníky provádíme mj. zkušební obnovy po havárii, jasně definované RTO a RPO (dobu zotavení, cílový bod obnovení) a další postupy.

Firewall a VPN

Potřeba práce z domova neustále významně roste. Nejpoužívanějším nástrojem je VPN. Pro její realizaci vám poskytneme a nastavíme prověřený firewall, který odpovídá nejnovějším trendům a pravidelně reaguje na bezpečnostní hrozby.

Monitoring, profylaxe

Se zákazníky řešíme také prevenci. Realizujeme nasazení monitoringu, hlídání kritických služeb a pravidelné údržby kritické infrastruktury formou profylaktických návštěv.

Úvodní strana » Služby » IT projekty

Při realizaci projektů u našich zákazníků dbáme na dobrou komunikaci, efektivní řízení a jasně stanovený postup k přesně definovanému cíli.

Věříme, že to je způsob, jak realizované projekty efektivně vést od začátku až do konce.

Kontaktujte nás

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.